در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    فرید بوشاسب
    مشارکت کننده

سلام استاد
    من webstorm و php storm رو نصب کردم ولی متاسفانه تریالش تموم شد و دیگه اجازه کار کردن بهم نمیده.هر کاری کردم نتونستم کرکش کنم.به نظرتون بهترین نرم افزار بعد از این دوتا چی هست که خریداری یا دانلودش کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام شب شما بخیر،امیدوارم آموزش ها خوب پیش بره . کلا نرم افزارهای شرکت jetbrain جز بهترین ها هست اما خب تو ایران محدودیت مالی و خرید وجود داره .البته کرک کردنش خیلی ساده هست ، ما به دلیل محدودیت های آموزش بین الملل و غیر قانونی بودن اینو یاد ندادیم.اما پیشنهاد میدم از سایت soft98.ir دانلود کنید معمولا فعال ساز ها که قرار دادن درست کار میکنه . راجب نرم افزار های دیگه، نرم افزار زیاد هست اما به کاملی امکانات این نرم افزار نیست.
    از این لینک استفاده کنید و همین ورژن سایت رو دانلود کنید و از کنار لیست دانلود گزینه آموزش نصب و فعالسازی دو تا روش گذاشته که برای روش دوم فیلم هم گذاشته اگر نتیجه نگرفتید بگید تا راهکار دیگه بگم خدمت شما.

دانلود php storm

1 کاربر که از نویسنده این موضوع تشکر کرده اند.
    فرید بوشاسب
    مشارکت کننده

آموزشها که عالی هستن.دستتون درد نکنه

از راهنماییتون ممنونم.چشم راهکارها رو انجام میدم ان شاءالله که نتیجه میگیرم.

استاد ببخشید با phpstorm میشه همه کارها رو انجام داد یا اینکه webstorm هم حتما باید نصب کنم؟

آموزشها که عالی هستن.دستتون درد نکنه

از راهنماییتون ممنونم.چشم راهکارها رو انجام میدم ان شاءالله که نتیجه میگیرم.

استاد ببخشید با phpstorm میشه همه کارها رو انجام داد یا اینکه webstorm هم حتما باید نصب کنم؟

خدا رو شکر که همچی خوب هست.

باشه همه موارد رو انجام بدید من در خدمت شما هستم.

بله با phpstorm میشه همه موارد مورد نیاز رو برطرف کرد اما webstorm مختص کسانی هست که میخوان رو طرای ui تخصصی کار کنن. من خودم تمامی موارد رو با phpstorm انجام میدم.

1 کاربر که از نویسنده این موضوع تشکر کرده اند.
در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • موضوع ‘بهترین نرم افزار برای برنامه نویسی&#8217 برای پاسخ های جدید بسته است.