در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #20059
  امین آبشناس
  مشارکت کننده

  سلام برای اینکه روزانه بتونیم برنامه ریزی کنیم چطور باید عمل کنیم؟

  #20129

  در اینجا چند نکته برای برنامه ریزی روز برای انجام وظایف خود آورده شده است:

  1.فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید: تمام کارهایی را که باید در روز انجام دهید، از مهم ترین و حساس ترین وظایف شروع کنید.

  2.وظایف خود را اولویت بندی کنید: هنگامی که لیست کارهای خود را تهیه کردید، وظایف خود را بر اساس اهمیت و مهلت آنها اولویت بندی کنید. این به شما کمک می کند ابتدا روی مهم ترین کارها تمرکز کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ ضرب الاجل مهمی را از دست نمی دهید.

  3.اختصاص زمان برای هر کار: تخمین بزنید که هر کار چقدر زمان می برد و بر این اساس برای هر کار زمان اختصاص دهید. این به شما کمک می کند در مسیر خود بمانید و از متعهد شدن بیش از حد خود جلوگیری کنید.

  4.زمان‌بندی استراحت‌ها: مطمئن شوید که در طول روز استراحت‌هایی را برنامه‌ریزی می‌کنید تا انرژی خود را دوباره شارژ کنید و متمرکز بمانید. استراحت های منظم می تواند به بهبود بهره وری شما و جلوگیری از فرسودگی کمک کند.

  5.انعطاف پذیر باشید: برای وقفه های غیرمنتظره آماده باشید و در برنامه خود انعطاف پذیر باشید. در صورتی که کارها بیشتر از حد انتظار طول بکشد یا اگر کارهای جدیدی مطرح شود، مقداری زمان اضافی در نظر بگیرید.

  6.پیشرفت خود را مرور کنید: در پایان روز، پیشرفت خود را مرور کنید و دستاوردهای خود را جشن بگیرید. مشخص کنید چه کارهایی را به خوبی انجام داده اید و چه چیزی را می توانید برای روز بعد بهبود دهید.

   

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • موضوع ‘برنامه ریزی روزانه&#8217 برای پاسخ های جدید بسته است.