در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #20063
  مدیریت سایت
  مدیرکل

  ایده های افزونه های اتوماتیک وردپرس

  #20126
  مدیریت سایت
  مدیرکل

  در اینجا چند نکته برای برنامه ریزی روز برای انجام وظایف خود آورده شده است:

  1.فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید: تمام کارهایی را که باید در روز انجام دهید، از مهم ترین و حساس ترین وظایف شروع کنید.

  2.وظایف خود را اولویت بندی کنید: هنگامی که لیست کارهای خود را تهیه کردید، وظایف خود را بر اساس اهمیت و مهلت آنها اولویت بندی کنید. این به شما کمک می کند ابتدا روی مهم ترین کارها تمرک کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ ضرب الاجل مهمی را از دست نمی دهید.

  3.اختصاص زمان برای هر کار: تخمین بزنید که هر کار چقدر زمان می برد و بر این اساس برای هر کار زمان اختصاص دهید. این به شما کمک می کند در مسیر خود بمانید و از متعهد شدن بیش از حد خود جلوگیری کنید.

  4.زمان‌بندی استراحت‌ها: مطمئن شوید که در طول روز استراحت‌هایی را برنامه‌ریزی می‌کنید تا انرژی خود را دوباره شارژ کنید و متمرکز بمانید. استراحت های منظم می تواند به بهبود بهره وری شما و جلوگیری از فرسودگی کمک کند.

  5.انعطاف پذیر باشید: برای وقفه های غیرمنتظره آماده باشید و در برنامه خود انعطاف پذیر باشید. در صورتی که کارها بیشتر از حد انتظار طول بکشد یا اگر کارهای جدیدی مطرح شود، مقداری زمان اضافی در نظر بگیرید.

  6.پیشرفت خود را مرور کنید: در پایان روز، پیشرفت خود را مرور کنید و دستاوردهای خود را جشن بگیرید. مشخص کنید چه کارهایی را به خوبی انجام داده اید و چه چیزی را می توانید برای روز بعد بهبود دهید.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • موضوع ‘ده ایده برای افزونه های وردپرس که می توانند وظایف مختلف را خودکار انجام دهند&#8217 برای پاسخ های جدید بسته است.