۱۱۰۰۰۰ تومان
چگونه کسب و کار اینترنتی پرسود راه اندازی کنیم؟

دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

در این دوره به بررسی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی می پردازیم.در این دوره امکان این وجود دارد با اساتید مشاوره رایگان داشته باشید.این دوره به صورت درس ویدیویی ضبط شده می باشد؛شما می توانید سوالات مرتبط با این آموزش را در کافه گپ و گفت سایت مطرح نمایید.

توضیحات بیشتر

رایگان
دوره آموزشی html5 و css3

دوره آموزشی html5 و css3

در این دوره به یادگیری زبان html5 و css3 می پردازیم.این دوره رایگان می باشد و فقط با ثبت نام می توانید از این دوره استفاده کنید.این دوره به صورت درس ویدیویی ضبط شده می باشد؛شما می توانید سوالات مرتبط با این آموزش را در کافه گپ و گفت سایت مطرح نمایید.

توضیحات بیشتر

دوره بسته است.
آموزش تمدید رایگان آنتی ویروس کسپراسکی (Kaspersky)

تمدید رایگان آنتی ویروس کسپراسکی (Kaspersky) بدون هزینه

در این دوره به یادگیری استفاده نامحدود رایگان از آنتی ویروس اورجینال kaspersky می پردازیم.این دوره به صورت درس ویدیویی ضبط شده می باشد؛شما می توانید سوالات مرتبط با این آموزش را در کافه گپ و گفت سایت مطرح نمایید.

توضیحات بیشتر

۳۹۹۰۰۰ تومان
دوره آنلاین لینوکس حرفه‌ای

دوره آنلاین حرفه‌ای لینوکس

در این دوره به یادگیری سیستم عامل لینوکس در سطح پیشرفته می‌پردازیم. این دوره به صورت کاملا آنلاین می‌باشد. در این دوره این امکان برای شما فراهم می‌باشد که با اساتید بصورت آنلاین در ارتباط بوده؛مشکلات و سوالات خود را بصورت مستقیم یا با پرسش در کافه گپ و گفت سایت رفع نمایید.

توضیحات بیشتر

۵۹۹۰۰۰ تومان
دوره آنلاین برنامه نویسی اندروید

دوره آنلاین برنامه نویسی اندروید

در این دوره به پیاده‌سازی اپلیکیشن اندرویدی از طریق زبان جاوا می‌پردازیم. این دوره به صورت کاملا آنلاین می‌باشد. در این دوره این امکان برای شما فراهم می‌باشد که با اساتید بصورت آنلاین در ارتباط بوده؛مشکلات و سوالات خود را بصورت مستقیم یا با پرسش در کافه گپ و گفت سایت رفع نمایید.

توضیحات بیشتر

۸۹۹۰۰۰ تومان
دوره آنلاین هکر قانونمند

دوره آنلاین هکر قانونمند (دوره اول)

در این دوره به یادگیری روش های نفوذ و بررسی متدهای امنیت سرور ها می‌پردازیم. این دوره به صورت کاملا آنلاین می‌باشد. در این دوره این امکان برای شما فراهم می‌باشد که با اساتید بصورت آنلاین در ارتباط بوده؛مشکلات و سوالات خود را بصورت مستقیم یا با پرسش در کافه گپ و گفت سایت رفع نمایید.

توضیحات بیشتر

۴۹۹۰۰۰ تومان
دوره آنلاین برنامه‌نویسی php و MySQL

دوره آنلاین برنامه‌نویسی PHP و MYSQL

در این دوره به پیاده‌سازی وب‌سایت از طریق زبان برنامه‌نویسی PHP می‌پردازیم. این دوره به صورت کاملا آنلاین می‌باشد. در این دوره این امکان برای شما فراهم می‌باشد که با اساتید بصورت آنلاین در ارتباط بوده؛مشکلات و سوالات خود را بصورت مستقیم یا با پرسش در کافه گپ و گفت سایت رفع نمایید.

توضیحات بیشتر